Bizi Takip Edin:

Şimdi Ara! + (90) 5304013660

 

Hizmetlerimiz

Geleceğinizi sunuyoruz

Özel Uygulama Geliştirme

Butik bir teknoloji firması olarak, çevik ve hızlı bir şekilde hareket edebiliyoruz. Dolayısıyla, size uygun olmayan hazır bir paket yazılım satmak yerine, işinize özel ve kurumsal kimliğinizi taşıyan bulut, web tabanlı, mobil veya masaüstü uygulamaları tasarlıyoruz. Konusunda uzman ve gelişime açık ekibimizle, sadece işinize özel yazılımlar üretiyoruz. Uygulamalarımızı azami ölçüde ve projenizin gereksinimleri doğrultusunda çapraz plarform (cross-platform) desteği ile sunuyoruz.

Proje Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri

Bize göre, çağımızın en büyük sorunlarından birisi doğru proje yönetimidir. Proje yönetimi zoru kolay gösteren bir sanattır ve ancak doğru bir sanatçının elince can bulabilir. Firmanıza özel PMI PMP sertifikalı ve proje yöneticilerimizle, yerinde veya uzaktan proje yönetim hizmetleri sunuyoruz. Bu noktada, Microsoft Project, Trello, Atlassian Jira Project Management, vb. proje yönetim araçlarıyla proje ekiplerinizi ve paydaşlarınızı tek noktada topluyoruz. Böyle projenin başarısı için gerekli olan en önemli araçlardan birisi olan paydaşların ve ekibin yönetilmesi ile proje yönetim kütüphanenizin oluşturulmasını sağlıyoruz.

a

Bulut Çözümleri

Yüksek data center maliyetleri, güvenlik yamaları, güncelleştirme sonrası sorunlar, bilişim personeli bilgi eksikliği, network sorunları ve dahası. Bu sorunlar lokal bir sistemde her gün yaşanan gündelik sorunlar. Proje ekibimiz ve kardeş firmamız olan  3T Solutions ile birlikte size en iyi bulut hizmeterini sunuyoruz. Bulut hizmetlerinde öncü olan AWS ve Microsoft Azure’un size uygun olan servislerini tespit ederek, işinizi buluta taşıyoruz.

BT Hizmet Yönetimi Çözümleri (ITSM)

En iyi ürünün bile müşteri desteği yetersiz ise başarılı bir olarak adlandırılmasının imkansız olduğunu biliyoruz. Bu nedenle size en iyi müşteri desteğini sunabilmek için günümüzün modern yardım masası uygulaması başta olmak üzere, BT Hizmet Yönetim aracı olan Atlassian Jira ürün yelpazesini hem cloud hem de on premise olarak sunuyoruz. Şu an yönetiiğimiz ürünler Jira Service Desk On-Premise /Cloud ve Confluence (Bilgi bankası) ürünleri. Uzmanlığımızı arttırarak, en iyi Atlassian BT Hizmet Yönetimi ürünlerini size sunmak istiyoruz.

Microsoft 365 İle Ofisiniz Her Yerde

Microsoft 365, günümüzün çalışma yöntemlerine en uygun araçları bir araya getiren, bulut tabanlı bir abonelik hizmetidir. Microsoft 365, Excel ve Outlook gibi sınıfının en iyi uygulamalarıyla Onedrive ve Microsoft Teams gibi güçlü bulut hizmetlerini bir araya getirerek herkesin dilediği yerde dilediği cihazla istediklerini oluşturup paylaşmasına olanak sağlar. Microsoft iş ortağı olarak, en iyi Microsoft 365 çözümleri, Bulut (Cloud) mail yedekleme hizmetleri ve Microsoft Teams gibi işbirliği araçlarını şirketinize göre projelendiriyoruz. Rekabetçi fiyatlamalarımız için mutlaka bize ulaşın.

İşe Yeni Başlıyoruz!

X