Bizi Takip Edin:

Şimdi Ara! + (90) 5304013660

 

Hakkımızda

Sizin için buradayız !

Sadelik Yoldur. İşte bizim mottomuz bu.

Combasis olarak müşterilerimizi, onların hedeflerine en iyi yoldan tam bir iş birliği içerisinde ulaştırmayı hedefliyoruz. Bir çok öğretide de çok basitlik ve sadeliğe değinilir. Leonardo Da Vinci’nin söylediği iddia edilen “Simplicity is the ultimate form of sophistication” yani “Basitlik/Sadelik karmaşıklığın nihai halidir”. Herşeyin giderek karmaşık hale geldiği günümüzde, sade ve basit işleyişler veya tasarımlar yaratmak en zor olanıdır. İşte bu, siz değerli müşterilerimize ve dünyaya bu katma değeri kazandırmak için, küçük bir ekiple, büyük işler başarmak için yola çıktık.

Kim olduğumuzu öğrendiğinize göre, neler yapabileceğimize gelin birlikte bakalım.

m
Komple Dönüşüm

Dijital dönüşüm günümüzde her şirket ve bireyin dilinde. Ancak bizce dijital dönüşüm tek başına yeterli değil. Sunduğumuz ürünler dijital dönüşümün kendisi, ancak bu ürünleri kullanan son kullanıcılar da bu dönüşümün en önemli parçası. Sunduğumuz hizmetlerde, bu dönüşümün kullanıcılarını da, dönüşüme ayak uydurmasını sağlıyoruz.

m
Takım Çalışması ve Ofis Kültürü

Açık ve net; biz ofisleri pek sevemedik. Uzaktan çalışmak (Microsoft Teams kullanıyoruz) veya kısa süreli yerinde çalışmak bizi daha verimli kılıyor ve mutlu ediyor. İşte komple dönüşüm dediğimiz şeylerden birisi de bu çalışma biçimi, biz her yerde sizin için çalışabiliriz. Ekimiz böyle bir çalışma kültürüne o kadar alışkın ki, adeta böyle çalışmak için doğmuşuz.

m
Platform Bağımsızlığı

Yüzlerce platform, teknoloji bağımlılığı, olmazsa olmazlar… Teknoloji her saniye değişiyor, eve bunu herkes biliyor ama teknolojiyi yön veren devler her şeyi kendine bağlamaya çalışıyor. Biz farklı bakıyoruz, bize göre azami platform bağımsızlığı, bir insanın bağımsızlığı kadar önemlidir. Size sunduğumuz uygulamalarda platform bağımlılığını en aza indirgemeye çalışacağız. En hızlı ve basit çözümü sunan teknolojileri gün gün arıyoruz ve onları sizin için kullanmak istiyoruz.

Yeteneklerimiz & Uzmanlıklarımız

Herşeyi bilmiyoruz, herşey den anlamıyoruz ama bildiklerimizi iyi yapıyoruz. Eksik yönlerimizi biliyoruz ve bunda çok iddialıyız. Ekibimiz her geçen gün eğitimlerle ve iş başında kendini geliştiriyor. Bir şeyi %100 bilmek, o bilgiyi %100 kullanabileceğiniz anlamına gelmez. Evet sağdaki barlar hiçbir zaman %100 olmayacak, ama size sunacağımız hizmetler ve ürünler sizi hep %100 memnun edecek.

Sosyal Medya ve Dijital Reklam 0
Web Tabanlı Kodlama 0
Mobil Kodlama 0
Bulut Tabanlı Hizmetler 0
ITSM Çözümleri 0

İşte biz buyuz, bu kadar basit ve sade.

 

Hizmetlerimizi mutlaka kontrol edin ve aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşın veya not bırakın bize size ulaşalım.

İşe Yeni Başlıyoruz!

X